Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów jeszcze do niedawna były traktowane dość pobłażliwie.

Wykonywane naprędce, bez odpowiedniego przygotowania i retuszu. Tymczasem, towarzysząc przez lata, są twoją wizytówką w kluczowych momentach życia.

Z troską o każdy szczegół

Zdjęcia do dokumentów wykonujemy z odpowiednim przygotowaniem – poprawki makijażu, fryzury, ustawienie odpowiedniej pozy i szansa na jej wielokrotne powtarzanie. Nie tworzymy zdjęć z przypadku.

Tworzymy zdjęcia do dyplomu, który będziesz pokazywał z dumą, zdjęcia do dokumentów, których nie będziesz się wstydził i zdjęcia do CV, które wypracuje za ciebie świetne pierwsze wrażenie na przyszłym pracodawcy.

Możemy dać więcej

Jeśli sobie zażyczysz, podczas sesji możemy zadbać o wsparcie wizażystki i fryzjera, którzy dopracują twój wizerunek, dbając o to, abyś wypadł jeszcze lepiej.

A jeśli chcesz poprawić swój makijaż samodzielnie, czeka na ciebie specjalne, podświetlone stanowisko, przeznaczone do profesjonalnego wykonania make-upu.

Po wykonanej sesji zajmiemy się subtelnym retuszem, niwelując drobne niedoskonałości i defekty urody. Gotowy produkt, który otrzymasz, to perfekcyjne zdjęcia najwyższej jakości – sam zobaczysz różnicę.